اهدافت را بنویس

راز رسیدن به اهداف


روانشناسان اعتقاد دارن یکی از راه های رسیدن به اهداف و خواسته ها از طریق نوشتن می باشد که در این مطلب به صورت جامع و کامل قصد داریم  به این موضوع بپردازیم.

طبق بررسی‌های که توسط محققان انجام شده افرادی که اهدافشان را یاداشت می کنند نسبت به افرادی که این کار را نمی کنند موفقیت بیشتری را در مورد رسیدن به خواسته ها و اهدافشان کسب می کنند .

شما باید آنقدر اهداف و خواسته هایتان را بنویسید تا احساس کنید راه های زیادی وجود داره تا بشه به اون اهداف و خواسته ها رسید.

برای نوشتن خواسته ها باید مسمم باشید و هنگام نوشتن احساس خوبی داششته باشید و آنگاه تاثیر کائنات را در مسیر رسیدن به اهداف خود به خوبی حس خواهید کرد.

پس به این نکته مهم در هنگام نوشتن خواسته هایتان دقت کنید که برای رسیدن به خواسته ها از طریق نوشتن باید احساس خوب باشد که در ادامه به صورت کامل در مورد رسیدن به خواسته ها از طریق نوشتن توضیح داده ایم .

اهدافت را بنویس

برای رسیدن به خواسته ها از طریق نوشتن باید چکار کنیم ؟

برای رسیدن به خواسته ها از طریق نوشتن باید یکسری اصول را رعایت کنیم از جمله اینکه باید احساستان خوب باشد که به صورت کامل در این باره صحبت کرده‌ایم .

حستان را در هنگام نوشتن خوب کنید

اولین گام در زمان نوشتن خواسته ها و اهداف احساستان است .

من در این زمبنه خیلی تاکید می‌کنم که در هنگام نوشتن خواسته هایتان باید احساس تان را خوب نگه دارید.

برای خوب کردن احساستان باید آن اهدافی که در زندگی می خواهید به آن برسید راه حس کنید و اهدافتان واقعی باشد.

مطمئن باشید که هدفتان قابل رسیدن است

گام دوم برای رسیدن به اهداف تان اطمینان از رسیدن به آن هاست.

شما هنگامی که خواسته های تان را با جزئیات کامل می نویسید باید مطمئن باشید که با آنها می رسید.

چگونه از طریق نوشتن به خواسته هایمان می رسیم ؟

تمرکز بر روی اهداف مهمترین گام برای رسیدن به آن هاست که نوشتن اهداف و خواسته ها باعث می شود راحت تر و بهتر بتوانیم روی آن ها تمرکز کنیم..

 یکی از مشکلات این است که همه افراد فکر می‌کنند برای خود هدف و خواسته ای دارند , اما در واقع آنچه به آن فکر می کنند تنها امید و آرزو می باشد.

هیچ وقت اهداف و خواسته های خود را با آرزو های خود اشتباه نگیرید.

آرزو هدفی بدون امید و انگیزه است و هیچ وقت امید به رسیدن به آن نیست ولی هدف قابل دستیابی است.

اهدافی که نوشته نمی شوند و بر روی کاغذ  پیاده نمیشوند همانند فشنگ بدون باروت است.

کسانی که هدف هایشان را نمی نویسند هرگز مهارت اصلی برای رسیدن به آن خواسته را نخواهند یافت, یعنی برای رسیدن به اهداف و خواسته های خود علاوه بر اینکه باید پشتکار و تلاش داشته باشید ، باید حتما آنها را با جزئیات کامل  بنویسید.

تعیین هدف

تعیین هدف,  یک برنامه ریزی برای رسیدن به خواسته ها و اهدافتان می باشد.

مشخص کردن اهداف و خواسته ها و نوشتن آنها احتمال رسیدن به خواسته هایتان را چندین برابر می کند و باعث می شود که شما در مسیر هدف و خواسته های تان قرار بگیرید و راحت تر به آن برسید.

همچنین نوشتن اهدافتان باعث می‌شود شما بتوانید خواسته هایتان را تجسم کنید.

این را بدانید که نوشتن خواسته ها  و اهداف تضمینی برای رسیدن به هدف تان نیست و بلکه احتمال موفقیت در جهت رسیدن به خواسته اهدافتان را افزایش می دهد. بدون تلاش نوشتن تنها اهداف بر روی کاغذ بی معنی و بی اثر می باشد.

عمل نوشتن خواسته و اهدافتان باعث می‌شود تا یک تعهد جهت رسیدن به خواسته ها در شما ایجاد شود ,  در واقع فقط افراد بسیار کمی از جمعیت جهان برای نوشتن خواسته ها و اهدافشان وقت می گذارند .

به همین دلیل  هم است که فقط تعداد کمی از افراد خیلی ساده و در زمان بسیار کمی به خواسته ها و اهدافشان می رسد

در پایان ، ذکر این نکته ضروری است که نوشتن اهداف تنها شروع ماجراست و بدون پشتکار و تلاش هیچ وقت نوشته ها تبدیل به واقعیت نخواهند شد.

اهدافت را بنویس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.