شما می‌تونی شیمی‌سا رو به دوستان و آشنایان دبیرستانی‌ یا کنکوری معرفی کنی و به ازای معرفی هر کدوم، 10% تخفیف بگیری. اگر به 3 نفر معرفی کنی، کد تخفیف 30 درصدی می‌گیری. معرفی به بیشتر از 3 نفر شامل تخفیف بیشتر نمی‌شه اما مزیت‌ جالبی داره (اعضای کبوتر) که در سوالات متداول توضیح خواهیم دادیم.

دقیقاً چطوری معرفی رو انجام بدم؟

خیلی راحته! گام های زیر رو به سادگی انجام بده:

گام 1: به صورت شفاهی یا با تلفن، ایمیل، شبکه اجتماعی و یا حتی با کبوترِ نامه‌بر خخخ، خلاصه با هر روشی که راحتی شیمی‌سا رو به دوستت که دانش آموز پایه 10، 11 یا 12 و یا کنکوری هست معرفی می‌کنی. باید طوری معرفی کنی که دوستت کاملاً متوجه بشه شیمی‌سا به صورت تخصصی در زمینه آموزش شیمی فعالیت می‌کنه و با برخی خدمات اون هم آشنا بشه. در همین حد کافیه که دوستت با کلیات آشنا بشه و لازم نیست خیلی برای این اقدام وقت بذاری.

گام 2: شماره تماس (همراه) دوستانت رو با ذکر اسم و فامیل‌شون در فرم زیر مینویسی و ارسال میکنی.

گام 3: از دوست خوبت میخوای با همون شماره‌ای که در گام 2 ارسال کردی، به ما پیامک بزنه. متن پیامک باید این باشه: «سلام شیمی‌سا»

به همین سادگی!!

پس از تایید از طرف شیمی‌سا، کد تخفیف به شماره خودت ارسال میشه.

برخی سوالات درباره معرفی شیمی‌سا

سوال: اگر دوستم از قبل شیمی‌سا رو میشناخت چطور؟

پاسخ: مهم اینه که تو تلاشتو کردی با اطلاعاتی که به دوستت می‌دی، فایده‌ای بهش برسونی. پس اصلا مهم نیست که قبلاً هم شیمی‌سا رو می‌شناخته و طبیعی هم هست. باهاش مختصر درباره شیمی‌سا صحبت کن و گام 2 و 3 رو انجام بده.

سوال: دوستم شماره همراه نداره. چه کار کنم؟

پاسخ: ازش اجازه بگیر شماره یکی از اولیایش رو در گام 2 ارسال کنی. بعد اولیای دوستت برای گام 3 با همون شماره به شیمی‌سا پیامک بزنند. اگر اونها اجازه ندادند، باید بری سراغ یکی دیگه از دوستات.

سوال: می‌شه به جای اینکه شیمی‌سا رو به دوستم معرفی کنم به یکی از اولیای دوستم معرفی کنم؟

پاسخ: بله این هم میشه ولی باید اون‌ها واقعاً اولیای یک دانش آموز دبیرستانی (پایه 10، 11، 12) یا کنکوری باشند.

سوال: با توجه به اینکه حداکثر این نوع تخفیف 30 درصده، آیا معرفی به بیشتر از 3 نفر، مزیتی هم برای من داره؟!؟

پاسخ: بله! توضیح اینکه: در ظاهر مزیت مالی مستقیمی نداره. اما وقتی عضو شمی‌سا باشی و ما رو به بیش از 3 نفر معرفی کنی، حتی اگر از تخفیف شیمی‌سا استفاده نکرده باشی، یک عضویت خاص پیدا میکنی. به کسایی که این نوع عضویت رو دارن می‌گیم «اعضای کبوتر». شیمی‌سا برای اعضای کبوتر برنامه‌ها و سورپرایزهای خاصی داره که وقتی به این مقام برسی بهت میگه ☺

سوال: اگر شیمی‌سا به دوست‌هایی که معرفی کردم زنگ بزنه و صاحب شماره بگه اصلا شیمی‌سا به من معرفی نشده چی میشه؟!!

پاسخ: خب … این اتفاق خوبی نیست! حتماً شما راستش رو گفتی و واقعاً ما رو به  دوستت معرفی کردی. اما متاسفانه اگر این اتفاق بیافته دیگه هیچ وقت نمی‌تونی از این نوع تخفیف استفاده کنی و همینطور نمی‌تونی «عضو کبوتر» بشی. پس لطفا در شماره‌هایی که می‌فرستی خوبِ خوب دقت کن.

سوال: چند بار می‌تونم با این روش کد تخفیف بگیرم؟

پاسخ: محدودیتی وجود نداره؛ البته روی هر خرید از شیمی‌سا با این روش می‌تونی حداکثر 30 درصد تخفیف بگیری که عدد خیییلی خوبی محسوب میشه.

سوال: به «اعضای کبوتر» پول، هدیه و امثال اینها می‌دهید؟!!!

پاسخ: کنجکاوی نکن پسر و دختر خوب!! قرار شد بعد از اینکه جزء «اعضای کبوتر» شدی بهت بگیم چه خبره ☺ الان برخی از دوست‌هات که این مقام رو دارند می‌دونند چه محسناتی براشون داره.

ضمناً لطفا زمانی تلاش کن ما رو به دیگران معرفی کنی که واقعاً به شیمی‌سا و کارآمد بودن روش‌های مفهومی اون برای درس شیمی اعتقاد داری. این نوع معرفی خیلی موثرتره؛ آنچه از دل برآید بر دل نشیند.