بهترین استاد شیمی کنکور. چگونه بهترین دبیر شیمی رو پیدا کنیم؟؟

1
2992

پیدا کردن بهترین استاد شیمی کنکور و دسترسی به بهترین روش درسی شیمی دبیرستان چگونه ممکن است؟!! همیشه بهترین ها کم هستند و وقت هم ندارند! اما تعداد دانش آموزان بینهایت است. پس چه باید کرد؟

راستی یک سوال خیلی خیلی مهمتر: از کجا مطمئن بشیم فلان استاد شیمی بهترین یا یکی از برترین اساتید هست؟ خب واقعاً هر کسی میتونه ادعا کنه، از کجا به این برتری میشه مطمئن شد. اصلاً شاید اون دبیر شیمی که به منِ دانش آموز نشون دادند برای من یکی خیلی مناسب نباشه. مثلاً نتونم با سبک تدریسش یا با نحوه بیانش ارتباط خوبی برقرار کنم!

در واقع مشکل وقتی بیشتر میشه که مفهوم بهترین و برترین و مفاهیمی از این قبیل، برای هر فردی میتونه یک جور باشه.

از طرفی هزینه های دسترسی به بهترین معلم ها و دبیر ها در هر رشته ای از جمله شیمی، گزافه!

پس من به عنوان یک دانش آموز با استعداد که یا دسترسی به بهترین ها رو ندارم یا نمی‌تونم هزینه های زیادش رو پرداخت کنم راهی ندارم؟؟؟!!

پاسخ: این مطلب رو ادامه بده تا متوجه بشی اصلاً و حقیقتاً اینطور نیست. بهترین راه پیش پای تویه.

مشکلات انتخاب بهترین معلم شیمی کنکور و مدرسه

مشکلاتی که برای در اختیار داشتن بهترین استاد شیمی پیش روی ما است به صورت خلاصه این‌ موارد هستند:

 1. پیدا کردن بهترین یا یکی از برترین معلم های شیمی در شهر خودمون.
 2. مطمئن شدن از اینکه واقعاً ایشون استاد خوبی برای من هستند.
 3. آزاد بودن وقت این معلم برتر برای من.
 4. هزینه ی زیاد که خارج از توان بیش از90% دانش آموزها است.

راه حل تضمین شده برای یافتن بهترین استاد شیمی کنکور

این راه حل، بهترین روش برای حل هر 4 چالشی هست که بالا ذکر شد. ممکنه ابتدا به راحتی باور نکنی چون تا بحال با چنین چیزی برخورد نکردی اما سعی کن بر هیجانت غلبه کنی.

این روش جدید رو خیلی ساده توضیح می‌دیم:

 1. یکی از محصولات صوتی یا تصویری شیمی‌سا رو انتخاب میکنی و اون رو میخری که لینکش رو میذارم همین جامحصولات صوتی یا تصویری شیمی‌سا
 2. شیمی‌سا تخصصش فقط و فقط در شیمی است.موقعی که داری فایل های آموزشی اش رو میبینی، داری از یکی از بهترین اساتید شیمی کنکور و دبیرستان استفاده می‌کنی.
 3. در این مرحله این سوال برات پیش میاد که از کجا مطمئن باشم؟ این هم ممکنه فقط ادعا باشه و یا برای من یکی مناسب نباشه!پاسخ: حق با تویه. برای همین به مورد بعدی توجه کن.
 4. از محصولی که خریدی استفاده کن، اگر ازش راضی بودی(مثل نزدیک به 97 % دانش آموزها)، که به هدفت رسیدی. اما اگر ناراضی بودی، محصول رو به شیمی‌سا برگردون و پولی که پرداخت کردی رو دریافت کن.
 5. حتماً از شماره4 شوکه شدی چون تا بحال هیچ کس رو ندیدی چنین پیشنهاد جذابی ارائه کنه! البته در برخی کشورها این تضمین کیفیت شدید رو ارائه می‌کنند و خیلی هم عجیب نیست اما در ایران کمتر چنین چیزی دیده شده.

بهرحال شیمی‌سا این کار رو می‌کنه چون به صورت اختصاصی روی آموزش شیمی دبیرستان و کنکور فعالیت داره و فقط برترین اساتید برای آموزش در شیمی‌سا انتخاب می‌شن. اینجوری از هر جای ایران و هر نقطه ای از شهرت باشی می‌تونی به دانش بهترین استاد شیمی کنکور و مدرسه دسترسی داشته باشی و مطالبش رو با آرامش و هر وقت خودت اراده کردی یاد بگیری.

از همه مهمتر اینکه قضاوت این برتری و سودمندی به عهده دانش آموزه نه فقط به ادعای شیمی‌سا! اگر راضی نبودی، خیلی ساده کل هزینه ات رو دریافت کن. این اطمینانیه که شیمی‌سا به محصولات آموزشیش داره. قضاوت با توست.

 دوستان نازنین چنانچه تمایل داشتین میتونید به لینک زیر مراجعه کنید و بخشی از تدریس یک مدرس شیمی نمونه رو ببیند و لذت ببرید .

ارائه چند دقیقه از ویدئو خانم دکتر خسروپور مدرس شیمی

هزینه ی بعضی از بسته های آموزشی شیمی رو که نیاز دارم، برام زیاده

برای تهیه محصولات شیمی‌سا، عموماً باید اون ها رو بخری. با وجود هزینه ای که داره یکی از ویژگی‌های محصولات شیمی‌سا اینه که نسبت به اینکه بخوای معلم خصوصی اون هم بهترین معلم شیمی رو داشته باشی به مراتب کمتره. البته این یکی از ویژگی های شیمی‌سا است و مهمترین خصوصیت این محصولات آموزشی، کیفیت بالای اونهاست که میتونه باعث تحول زندگی یک دانش آموز بشه، حتی نسبت به استفاده مستقیم از معلم خصوصی!

پس هزینه ی این بسته ها نسبت به ارزشی که برای دانش آموز و خانواده اش داره میتونه بینهایت بیشتر باشه.

با این حال، همه از نظر مالی شرایط یکسانی ندارند. از طرفی یکی از اهداف شیمی‌سا کمک به دانش آموزهای مستعدی هست که در سراسر ایران از شهرهای بزرگ تا دورافتاده ترین نقاط کشور زندگی می‌کنند. لذا راه حلی برای دانش آموزها و خانواده هایی که الان امکان پرداخت هزینه ها رو ندارند داره تا اون ها هم بتونند به لطف خدا از بهترین استاد شیمی کنکور و مدرسه بهره ببرند.

برای اینکه اطلاعات بیشتری از این امکان بدست بیاری، این مطلب رو ملاحظه کن: شرایط ویژه خرید

در نهایت هم می تونید از بخش محصولات ما دیدن کنید و بسته های آموزشی شیمی سا رو بررسی کنید.با کلیک بر روی لینک محصولات مستقیم به صفحه بسته های آموزشی شیمی سا میروید.

هزینه تدریس خصوصی شیمی دبیرستان، کنکور و دانشگاه

دوستای گرامی من، همانطور که در جریان هستید قیمت مدرسین برای کلاس های خصوصی شیمی متفاوت هست و همه مدرسین یک قیمت ارائه نمیدن.

در اینجا می‌خوایم به چند عامل کلیدی در انتخاب بهترین و مناسب ترین استاد شیمی بپردازیم.

 • چنانچه مدرس قیمت بالایی رو برای تدریس کلاس خصوصی خود ارائه کند، بهتر است رزومه کاری و سابقه مدرس رو بررسی کنید.
 • عبارت “توافقی” را در برخی از آگهی های مدرسین به چشم میخوره. این به معنی این هست که می‌تونید در مورد قیمت باهم مذاکره داشته باشید و به توافق برسید.
 • برخی از مدرسین هم هستند که از شیوه تدریس خودشون اطمینان دارند و در آگهی هاشون عبارت جلسه اول رایگان رو بیان میکنن که اگر شما راضی نبودید هزینه ای بابت جلسه اول از شما دریافت نمیشه و کلاس منتفی میشه.
 • گاهی هم عبارت “تضمینی”بیان میشه که این نوع کلاس ها اغلب قیمت بالاتری دارند. بهتر است در این حالت قراردادی مکتوب نوشته شود.

 

ببینید بچه ها اگر بخوایم جمع بندی کنیم و یک رنج قیمت واقعی در سال 98 ارائه بدیم، باید خدمتتون عرض کنم کلاس خصوصی شیمی برای 90 دقیقه تدریس از جلسه ای حداقل 200  هزار تومن تا حداکثر 350 هزار تومن هست.

 • میشه این قیمت رو بین یک کلاس (سه نفره) تقسیم کرد.
 • و به ازاء هر نفر اضافه 30% به مبلغ اضافه میشه و بعد بین افراد تقسیم میشه.

بهترین سبک تدریس شیمی چگونه است؟

همانطور که میدونید هدف از تدریس ایجاد کردن شرایط خوب یادگیری از سوی معلم است. سبک تدریس و روش تدریس تنها محدود به دوره مدرسه و دانشجویی نیست. فرقی نمیکنه شما در چه ارگان یا سازمانی مشغول به کار باشید، روش تدریس جایگاه خاص خودش رو داره.

سبک تدریس از اهمیت ویژه ای در فضاهای آموزشی برخوردار هست ولی متاسفانه به صورت عملی خوب و حرفه ای کار نشده است.

اگر شیوه تدریس شیمی از روش آزمایشگاهی دور بشه، علاقه دانش آموزان هم به تدریج به این درس کم میشه بنابراین این عامل باعث خستگی و بی انگیزگی افراد در یادگیری درس شیمی میشه. در نتیجه این را میتوان به یکی از دلایل میزان افت تحصیلی در درس شیمی دانست.

پس از همین جا از مدرسین خوب و گرامی میخوایم که از شیوه های عملی و روش های آزمایشگاهی بیشتر به منظور ارتقاء سطح یادگیری بچه ها استفاده کنند.

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید