فصل اول شیمی دهم یکی از مهمترین و شاید بشه گفت مهمترین فصل شیمی در بین تمام دروس شیمی پایه های دهم تا دوازدهم هست. «شیمی‌سا» در اینجا برای دانش آموزهای گل، هر چی مربوطه به فصل یک شیمی دهم میشه رو مرتب کرده تا راحت دسترسی داشته باشند. اگر دنبال سایر فصل های شیمی دهم هم هستی، می‌تونی به لینک‌های مربوطه‌ش وارد بشی.

اهمیت فصل اول دهم در نمره درسی و در کنکور

برآورد تقریبی شیمی‌سا اینه که:

  • از فصل یک شیمی دهم…..نمره برای امتحان نوبت اول امتحانات پایه دهم طرح می‌شه.
  • فصل یک شیمی دهم اهمیتش برای امتحانات نوبت دوم…..نمره است
  • در کنکور ریاضی … سوال از 30 سوال بطور مستقیم و …. سوال از 30 سوال کنکور بطور غیر مستقیم به فصل اول ربط داره
  • در کنکور تجربی … سوال از 30 سوال بطور مستقیم و …. سوال از 30 سوال کنکور بطور غیر مستقیم به فصل اول ربط داره

موارد بالا برآورد تقریبی هستند اما اهمیت زیاد این فصل از شیمی رو نشون می‌ده.

دانلود جزوه فصل اول دهم

در اینجا ما یک فایل pdf رایگان از جزوه های فوق ارزشمند شیمی دهم رو که مربوط به فصل یک هست برای دانش آموزهای عزیز گذاشتیم تا بتونند به راحتی بهش دسترسی پیدا کنند.

بسته آموزشی فصل اول دهم

در بین بسته های آموزشی شیمی‌سا که همگی به صورت تخصصی در زمینه آموزش شیمی و فقط هم درس شیمی هستند، یک بسته بسیار ارزشمند وجود داره که اختصاصیِ شیمی دهم است.

فصل اول (و سایر فصول) شیمی دهم در قالب چندین ساعت ویدئوی آموزشی مفهومی در این بسته قرار داره. این یک بسته خیلی کامله که بجز ویدئو شامل جزوه، تست، مرور و سایر نیازهای آموزشی شیمی دهم هم میشه. برای آشنایی باهاش و دیدن بخش‌های رایگان این بسته به لینک زیر برو.

آزمون های فصل اول شیمی دهم

در شیمی‌سا می‌تونی آزمون بدی، اونم به صورت آنلاین و خیلی راحت. همینطور می‌تونی سوال ها و پاسخ های تشریحی آزمون های قبلی رو بهش دسترسی داشته باشی.

خیلی باحاله نه؟؟

مخصوصاً که اگر جایزه هم داشته باشه و شرکت در آزمون‌ها هم خیلی ارزون باشه! و تازه آزمون‌های قبلی رو هم مجانی دریافت کنی… باحاله دیگه ☺

تست‌های کنکور فصل اول شیمی دهم

تست‌های کنکور که مستقیم و غیرمستقیم به فصل اول شیمی دهم مربوط میشه یکی دو تا نیستن! از بین انبوهی از تست‌های کنکور، گلچینی از اون‌ ها رو می‌تونی در اینجا داشته باشی که به همراه پاسخ تحلیلی در اختیار تو قرار داره:

تحلیل تست های آزمون‌های معتبر

آزمون های زیادی در طول سال توسط موسسات مختلفی برگزار میشه. متخصص‌ها و معلم‌های شیمی‌سا تحلیل‌های این آزمون‌ها یعنی پاسخ‌های تشریحی و تحلیلی اون ها رو تدوین می‌کنند. در لینک زیر دسترسی به این بخش از تست‌های تحلیلی رو که شامل مباحث فصل اول شیمی دهم هست خواهی داشت:

تورق سریع فصل اول از شیمی دهم

این یک پدیده جدید و به طور عجیبی جذاب برای دانش آموزهاست. بذار توضیح بدیم بهت: اول ببین کدوم شماره مربوط به تویه:

  1. دانش آموزی هستی که هنوز فصل اول دهم رو نخوندی و بلد نیستی
  2. دانش آموزی هستی که فصل اول دهم رو بصورت نسبی بلدی
  3. دانش آموزی هستی که فصل اول دهم رو خیلی خوب بلدی

شیمی‌سا یک محصول خیلی جالب برای هر 3 دسته داره:

  • مرور سریع درس شیمی دهم به صورت اختصاصی برای هر کدوم از دسته های بالا (یعنی برای هر دسته، جداگانه).

مرور ویدئویی و سریع درس! در این مجموعه، شما خیلی سریع با نکات مهم شیمی دهم (از جمله فصل اول) توسط استاد خسروپور به صورت ویدئویی آشنا میشی. سرعت خوب و مرور جامع از اهداف این محصول هست که به دانش آموز کمک می‌کنه خیالش از شیمی دهم راحت باشه.

اسم این محصولات هست تورق سریع.

از اونجا که هر کدوم از این 3 دسته دانش آموز نیاز متفاوتی برای مرور سریع کتاب دارند، برای هر دسته یک محصول خاص تهیه شده. لینک‌های زیر مربوط به این محصولات هستند:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.