چرا بسته‌های شیمی‌سا گرونه؟

«گران»، واژه دقیقی نیست اما اگر از نظر قیمت می‌پرسی؟! بله، هزینه بسته‌های آموزشی شیمی‌سا یکی از بالاترین قیمت‌هاست. چرا؟ چون از دید ما این ارزشمندترین ویدئوهای آموزش شیمی نظام جدید هست و یک تیم حرفه‌ای روی اون ماه‌ها و سال‌ها کار کردند.

[لطفا همه این مطلب رو با دقت بخون! اگر اصلاً حالشو نداری، شماره 4 رو در چند خط پایین‌تر نگاه بنداز]

اما از جهاتی شیمی‌سا ارزونترین بسته آموزش ویدئویی محسوب میشه…. آیا قیمت یک بسته دیگه که کمی در ظاهر ارزون‌تره اما اونقدرها نتیجه بخش نیست، واقعاً ارزون محسوب میشه؟؟ هرگز!!! …… چرا؟؟ چون وقت و انرژی و امید دانش‌آموزی که زمان گذاشته برای دیدن اون خیلی خیلی ارزشمندتره و وقتی بعد از خرید متوجه می‌شه اون بسته آموزشی طوری که دوست داشته نبوده، واقعاً جنس گرونی تهیه شده!

چرا بسته‌های شیمی‌سا گرونه؟

دلایل دیگر بر ارزشمندی بسته های کیمیاگر

اما فقط کیفیت آموزش شیمی نیست که بسته‌های کیمیاگر 10، 11 و 12 رو انقدر ارزشمند کرده، دلایل دیگه‌ای هم هست…. برخی از این موارد خیلییی حیاتی و مهم اند و شیمی‌سا اولین در ایران هست که داره این کارها رو می‌کنه:

  1. نمونه آموزش هر بسته ی کیمیاگر به صورت یک بخش کامل از درس شیمی همین الان قابل دانلود هست اونم به صورت رایگان! اینطوری شما می‌تونین با سبک درس دادن استاد و کیفیت آموزش آشنا بشین تا مطمئن بشین هزینه‌ای که پرداخت می‌کنین کاملاً ارزشش رو داره. بلکه خیلی هم در برابر ارزش واقعیِ‌ چیزی که بدست میآرین کمه.
  2. بسته‌های کیمیاگر فقط شامل ویدئو نیستند. موارد آموزشی و انگیزشی دیگه‌ای هم در هر کدوم از این بسته‌ها وجود داره.
  3. خدمات تکمیلی شیمی‌سا به خریداران بسته کیمیاگر خیلی خدمات خوبی هست و یه جورایی در ایران بی‌نظیره. یکی از این خدمات پاسخ دهی آنلاین به دانش آموز توسط استاد خسروپور هست. آشنایی با خدمات تکمیلی کیمیاگر.
  4. حتماً زیاد شبیه این جمله رو دیدین: لطفا در خرید دقت نمایید، جنس فروخته شده پس‌گرفته نمی‌شود!! این دقیقاً چیزیه که شیمی‌سا عکسش عمل میکنه!!!!

باورتون نمیشه؟؟ چرا که نه!

ما نسبت به کیفیت آموزش‌های شیمی‌سا مطمئن هستیم. اگر واقعاً ناراضی باشی، صادقانه دلایلت رو اعلام می‌کنی، بسته رو برمی‌گردونی و ما هم عین هزینه‌ای رو که دریافت کردیم برمی‌گردونیم. این گارانتی ویژه ی شیمی‌سا است که اسمش رو گذاشتیم: گارانتی رضایت. تا حالا حتی به اندازه نیم درصد (5 هزارم) دانش‌آموزهایی که از سراسر ایران بسته‌های شیمی‌سا رو خریدند، ناراضی نبودند.

درس شیمی تخصص ماست.

حالا دیدی چرا بسته‌های شیمی‌سا خیلی ارزشمندتر از قیمت شون هستند ☺

آیا روشی هست این بسته های ارزشمند رو ارزون‌تر خرید؟

بله هست!

ما دوست داریم همه دانش آموزها با هر شرایط مالی‌ای بتونن کیمیاگر و یا سایر محصولات شیمی‌سا (کتاب‌ها، آزمون‌ها، بسته‌ جمع بندی و …) رو تهیه کنند. برای همین هر دانش آموز عزیزی که یکی از شرایط زیر رو داشته باشه می‌تونه بسته‌ها رو ارزون‌تر بخره. درصد تخفیف هر گزینه روبرو اش نوشته شده:

  • دانش آموز‌هایی که در یکی از آزمون‌های شیمی‌‌سا مقام 1 تا 10 رو بیارن:  39% تخفیف
  • دانش آموزهایی که کد تخفیفِ روی جعبه‌های «ویدیوی هدیه» رو دارند (تعداد محدودی از این بسته ها وجود داره): 37% تخفیف
  • دانش آموزهایی که شیمی‌سا رو به 1 تا 3 نفر از دوستانشون معرفی کرده باشند. روش معرفی به دوستان:  هر نفر 10 درصد- حداکثر 30 درصد تخفیف
  • دانش آموزهای مناطق محروم مثل روستاها، عشایر و سایر مناطق محروم که خیلی به گردن ما و کشورمون حق دارند. ملاک تشخیص منطقه محروم سخت نیست. کافیه از مدرسه معرفی نامه‌ای داشته باشید که در اون ضمن معرفی دانش آموز، ذکر شده «این مدرسه در یکی از مناطق محروم کشور مستقر است»: 68% تخفیف

من دانش آموز دبیرستان هستم و خانواده‌ام توان خرید رو حتی با شرایط بالا که گفتین ندارن، چه کار کنم؟

پاسخ:

اصلاً ناراحت نباش. حتی شیمی‌سا بهت پیشنهاد می‌کنه اگر مطمئنی خانواده‌ت شرایطش رو ندارن، به اونها نگی برای من بسته‌های شیمی‌سا رو بخرین، ممکنه خجالت‌زده بشن یا غصه بخورن. شیمی‌سا تلاشش رو می‌کنه در سرزمین زیبای ما هیچ دانش‌ آموزی از آرزوهاش عقب نیافته، اونم به خاطر درس شیرینی مثل شیمی. پس برای تو دانش آموز گل هم این راه رو پیشنهاد می‌کنیم:

توی آزمون آنلاین شیمی‌سا که خیلی ارزونه و ماهانه برگزار میشه ثبت نام کن، اینطوری تبدیل میشی به یکی از اعضای رسمی شیمی‌سا. پس از اون، این فرم رو پر کن و برای ما بفرست. ما در هیئت امنای شیمی‌سا درخواستت رو بررسی می‌کنیم و تلاش می‌کنیم با شرایط ویژه‌ای تو هم مثل بقیه دانش آموزهای این سرزمین قشنگ از بهترین محصول آموزش شیمی در ایران بهره‌مند بشی.

من یکی از اولیا هستم و فعلاً توان مالی برای خرید ندارم. چه کار کنم؟

پاسخ:

در بخش  آیا روشی هست این بسته های ارزشمند رو ارزون‌تر خرید؟  توضیح دادیم که روش‌هایی هست برای تخفیف که برخی‌هاش خیلی آسونه مثل معرفی به سایر دانش آموزها؛ اگر با این موارد می‌تونین خرید رو انجام بدید لطفا حتماً تلاش‌تون رو بکنید.

اما اگر واقعاً حتی با تخفیف‌های ذکر شده باز هم شرایطش رو ندارید، ناراحت نباشید و به دانش آموزتون چیزی از عدم توانایی‌تون برای پرداخت هزینه نگین. ما سعی می‌کنیم مشکل شما رو درک کنیم و به نحوی اون رو متناسب با شرایط‌تون حل کنیم و البته این نیازمند کمی بررسیه. لطفا موارد زیر رو انجام بدید:

دانش آموزتون رو با نام خودش در آزمون آنلاین شیمی‌سا که هزینه بسیار کمی داره و ماهانه برگزار میشه ثبت نام کنید، به این ترتیب او تبدیل میشه به یکی از اعضای رسمی شیمی‌سا. سپس، این فرم رو پر کنید.

ما در هیئت امنای شیمی‌سا درخواست رو بررسی می‌کنیم و تلاش می‌کنیم با درک شرایط شما روشی که مناسب باشه رو بهتون پیشنهاد کنیم. پاسخ ما بهتون احتمالاً زمان زیادی نمی‌بره، این بستگی به زمان جلسه بعدی هیئت امنا در این رابطه داره. ممکنه پاسخ رو خیلی زود (48 ساعت آینده) دریافت کنید.

فقط یادتون باشه:

با دانش آموزمون مهربون باشیم.

«اول» بودن ملاک نیست. مهم اینه تلاش کنیم که بهترین فردی باشیم که می‌تونیم باشیم.

آیا هنوز هم می پرسید : ” چرا بسته‌های شیمی‌سا گرونه؟”